Iga Świątek sprawiła nam – i sobie najpewniej również – jedną z najprzyjemniejszych niespodzianek tego roku w niesamowitym stylu wygrywając prestiżowy turniej Rolanda Garrosa, czyli French Open.

19-letniej tenisistce z Polski udało się dzięki temu awansować w rankingu WTA. Zanim wygrała turniej znajdowała się na 53. pozycji, a tuż po odebraniu nagrody doskoczyła do 17. miejsca!

To jednak nie wszystko, gdyż w rankingu deblistek również mocno awansowała. Ponieważ w Paryżu udało się jej wraz z Nicole Melichar dojść do półfinału to sprawiło, że Iga Świątek ze 174. miejsca przeniosła się na wysokie 75.!

Tak niesamowite informacje postanowił w swoim stylu skomentować sam Adam Małysz, najwybitniejszy skoczek narciarski w naszym kraju, a dziś dyrektor PZN ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej. „Orzeszł z Wisły” postanowił zrobić to zdecydowanie w swoim stylu!

Adam Małysz o historycznych osiągnięciach Igi Świątek!

Adam Małysz postanowił skomentować niesamowity sukces tenisistki „po skoczkowemu”. Mistrz nigdy nie ukrywał, że sukces w sporcie okupiony jest ciężką pracą, ale przede wszystkim systematycznością i „równością” występów. Wówczas można mówić o stabilnej formie i wysokich wynikach.

To przecież on wraz z Apoloniuszem Tajnerem zawsze zwracali uwagę na to, aby w skokach narciarskich oddawać zawsze nie tylko długie, ale równe skoki w sensie odległości i stylu. Adam Małysz zdecydował się przenieść tę analogię na sukces Igi Świątek.

„Dzisiejsze rankingi: indywidualny i deblowy, a w nich dwa równe "skoki" Igi Świątek. Śledziliście na bieżąco ostatnie poczynania naszej reprezentantki?” - napisał z zapytaniem do swoich obserwujących na Instagramie Adam Małysz, cytowany przez serwis Sport.

Uznajemy, że to pytanie było retoryczne!

Jak informował portal "Życie ": W OSTATNIM ODCINKU „THE VOICE OF POLAND” EDYTA GÓRNIAK POWIEDZIAŁA COŚ, CO ZASKOCZYŁO NIEMAL WSZYSTKICH. ZDRADZIŁA, GDZIE PLANUJE SIĘ PRZEPROWADZIĆ

Przypomnij sobie: NIEBYWALE ODWAŻNA FOTOGRAFIA DODY ROBI PRAWDZIWY SZAŁ W SIECI. INTERNAUCI NIE MOGĄ NAPATRZEĆ SIĘ NA TO ZDJĘCIE, POSYPAŁA SIĘ LAWINA KOMENTARZY

Portal "Życie " pisał również: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM